Оперативна пам'ять Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb MES4U240HF16G
Очікується у продажу 1 994 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 16; Планок у комплекті: 1; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 2400; CAS-латентність: CL17; |
Mushkin MES4U240HF16G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mushkin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mushkin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb
Ціни на Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb MES4U266KF16G | від 2 011 грн. | 2 пропозиції | ||
Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb MES4U293MF16G | від 2 046 грн. | 2 пропозиції | ||
Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb MES4U320NF16G | від 1 275 грн. | 26 пропозицій |