Оперативна пам'ять Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb MES4U320NF16G
Mushkin MES4U320NF16G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb MES4U320NF16G
Усі ціни 26 →Mushkin 16 Gb DDR4 3200 MHz Essentials (MES4U320NF16G) | 1 343 грн. |
Mushkin 16 Gb DDR4 3200 MHz Essentials (MES4U320NF16G) | 1 380 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Essentials Mushkin (MES4U | 1 592 грн. |
Mushkin DDR4 16GB 3200 MHz Essentials MES4U320NF16G | 1 329 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR4 16GB 3200 MHz Essentials Mushkin (MES4U3 | 1 452 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb
Ціни на Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb MES4U266KF16G | від 2 011 грн. | 2 пропозиції | ||
Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb MES4U293MF16G | від 2 040 грн. | 2 пропозиції | ||
Mushkin Essentials DDR4 1x16Gb MES4U320NF16G | від 1 275 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →