Поверхневий насос Nasosy plus CPm 130
Відео 2 |
Nasosy plus CPm 130 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus CPm 130
Насос поверхностный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ CPm130 | 2 130 грн. |
Поверхневий насос Насоси+Обладнання CPm130 | 1 935 грн. |
Відцентровий насос Насоси + CPm 130 | 2 125 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Nasosy plus CPm 130:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Nasosy plus CPm 130
Ціни на Nasosy plus CPm 130 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus CPm 130 | від 1 935 грн. | 3 пропозиції | ||
Nasosy plus CPm 146 | від 2 924 грн. | 3 пропозиції | ||
Nasosy plus CPm 158 | від 3 133 грн. | 13 пропозицій | ||
Nasosy plus CPm 180 | від 5 206 грн. | 4 пропозиції | ||
Nasosy plus CPm 190 | від 6 791 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →