Компресор Nasosy plus Wind 35-5
Nasosy plus Wind 35-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus Wind 35-5
Насосы+Оборудование Автокомпрессор Насосы+Оборудование WIND 35-5 35 л/мин | 950 грн. |
Автокомпресор NPO WIND 35-5 | 946 грн. |
Автомобільний компресор Насоси+ WIND 35-5 | 925 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →