Будівельний степлер NEO 16-034
NEO 16-034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 16-034
Усі ціни 18 →Степлер ударний Neo Tools 6-10 мм (16-034) | 684 грн. |
Neo Tools 16-034 | 590 грн. |
Степлер Neo Tools 16-034 | 609 грн. |
Neo Tools ударний 6-10 мм (16-034NEO) | 684 грн. |
Степлер Neo Tools, ударний, сталь, 6-10 мм, тип скоб J/53 (16-034) | 684 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →