Пальник NEO 19-906
Фото 6 |
NEO 19-906 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 19-906
Усі ціни 12 →Neo Tools Neo Tools 19-906 латунь, 1300°C, объем 5мл | 166 грн. |
Паяльник газовий Neo Tools мікропальник 1300°C (19-906) 19-906 | 166 грн. |
NEO мікропальник 1300°C (19-906) | 166 грн. |
Паяльник газовый Neo Tools, микрогорелка, латунь, 1300°C, объем 5мл 19-906 | 166 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →