Пальник Intertool GB-0046
Фото 8 |
Intertool GB-0046 |
|
Діаметр сопла 60 мм. пальник з клапаном подачі газу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GB-0046
Усі ціни 10 →Intertool Intertool GB-0046 129428 | 439 грн. |
Газовая горелка Горелка газовая Intertool с регулятором и клапаном GB-0046 | 439 грн. |
Горелка газовая с регулятором и клапаном 715мм, сопло 125мм, Ø60мм. INTERT | 439 грн. |
Intertool Горелка газовая Intertool с регулятором и клапаном 715мм, сопло | 432 грн. |
Пальник газовий Intertool з регулятором та клапаном 715 мм (GB-0046) | 439 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →