ІЧ обігрівач NEO 90-111
NEO 90-111 термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 90-111
Усі ціни 30 →Neo Tools Neo Tools 90-111 | 1 949 грн. |
Обігрівач інфрачервоний Neo Tools 90-111 | 1 949 грн. |
Обогреватель инфракрасный Neo Tools (90-111) | 2 070 грн. |
Інфрачервоний обігрівач Neo Tools 90-111 | 2 070 грн. |
Обогреватель инфракрасный Neo Tools, 1200Вт, кварцевый нагрев. элемент, чё | 1 813 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →