Оперативна пам'ять Netac DDR3 SO-DIMM 1x4Gb NTBSD3N16SP-04
Netac NTBSD3N16SP-04 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Netac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Netac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Netac DDR3 SO-DIMM 1x4Gb NTBSD3N16SP-04
Усі ціни 27 →Пам`ять ноутбука Netac DDR3 4GB 1600 1.35/1.5V (NTBSD3N16SP-04) NTBSD3N16S | 411 грн. |
Пам'ять для ноутбука Netac DDR3-1600 4GB 1.35/1.5V (NTBSD3N16SP-04) | 411 грн. |
ОЗУ Netac 4 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (NTBSD3N16SP-04) NTBSD3N16SP-04 | 472 грн. |
Модуль памяти DDR3L 4GB 1600 MHz Netac (NTBSD3N16SP-04) NTBSD3N16SP-04 | 481 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →