Оперативна пам'ять Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x4Gb GM16S11/4
Golden Memory GM16S11/4 1600 МГц 1.5 В 1600 МГц 1.35 В |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x4Gb GM16S11/4
Усі ціни 23 →Модуль памяти для ноутбука Golden Memory SoDIMM DDR3 4GB 1600 MHz (GM16S11 | 491 грн. |
Оперативна пам'ять Golden Memory DDR3 1x4GB (GM16S11/4) GM16S11/4 | 366 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 4GB 1600 MHz Golden Memory (GM16S1 | 367 грн. |
Golden Memory Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 4GB 1600 MHz Golden | 367 грн. |
Golden Memory Golden Memory SoDIMM DDR3 4GB 1600 MHz (GM16S11/4) GM16S11/4 | 367 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ціни на Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x4Gb GM16S11/4 | від 269 грн. | 23 пропозиції | ||
Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x4Gb GM16LS11/4 | від 269 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →