Ліхтарик Olight Javelot Pro
Відео 17Фото 6 |
Olight Javelot Pro |
|
Далекобійний і міцний ліхтар. Підходить для полювання та пошукових робіт. Витримує віддачу 12го калібру гладкоствольної або до .300 Win Mag нарізної.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olight Javelot Pro
Усі ціни 25 →Фонарь Olight Javelot Pro 2 KIT black Javelot Pro 2 KIT | 11 972 грн. |
Фонарь туристический Фонарь Olight Javelot Pro 2 Kit | 11 926 грн. |
Olight Javelot Pro 2 KIT | 11 970 грн. |
Фонарь Olight Javelot Pro 2 KIT черный (Javelot Pro 2 KIT) | 11 970 грн. |
Ліхтар Olight Javelot Pro 2 KIT (2370.35.33) | 11 970 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →