Корм для собак Orijen Six Fish Dog 0.34 кг
Відео 1Фото 4 | Товар застарів 396 грн. Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 0.34; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; |
Orijen Six Fish Dog 0.34 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orijen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orijen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Orijen Six Fish Dog
Ціни на Orijen Six Fish Dog |
---|---|---|---|---|
Orijen Six Fish Dog 2.27 кг | від 1 777 грн. | 5 пропозицій | ||
Orijen Six Fish Dog 6 кг | від 3 764 грн. | 2 пропозиції | ||
Orijen Six Fish Dog 11.4 кг | від 5 290 грн. | 15 пропозицій |