Інгалятор (небулайзер) Oromed Oro-Family Plus
Oromed Oro-Family Plus |
|
В комплекті 5 запасних фільтрів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oromed 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oromed.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oromed Oro-Family Plus
Інгалятор Небулайзер компрессорний Oromed (ORO-FAMILY PLUS) | 2 006 грн. |
Ингалятор Небулайзер компресорний Oromed (ORO-FAMILY PLUS) | 1 996 грн. |
Ингалятор (небулайзер) компрессорный OROMED ORO-FAMILY PLUS | 2 005 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →