Інгалятор (небулайзер) B.Well MED-120
Фото 3 |
B.Well MED-120 |
|
В комплекті Micro USB-кабель і 5 фільтрів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог B.Well 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі B.Well.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити B.Well MED-120
Інгалятор Небулайзерна камера B.Well для небулайзерів MED-120 | 598 грн. |
Ингалятор B.Well MED-120 компрессорный медицинский с принадлежностями | 1 875 грн. |
Небулайзер (ингалятор) компрессорный B.Well MED-120 | 1 899 грн. |
Інгалятор B.Well MED-120 компресорний медичний з приладдям | 1 896 грн. |
Ингалятор Небулайзерная камера B.Well для небулайзеров MED-120 | 591 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →