Похідний рюкзак-переноска Osprey Poco LT
Відео 3Фото 31 |
Osprey Poco LT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Poco LT
Усі ціни 16 →Рюкзак Osprey Poco LT - O/S - синій 009.2665 | 17 820 грн. |
Рюкзак туристический Рюкзак Osprey Poco Lt Blue sky (синий) | 15 496 грн. |
Рюкзак Osprey Poco LT blue sky O/S синій (009.2665) 009.2665 | 15 495 грн. |
Рюкзак Osprey Poco LT blue sky 009.2665 | 15 495 грн. |
Рюкзак Osprey Poco LT blue sky O/S синій | 15 495 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості слінга Osprey Poco LT:
- Алюмінієва рама
- Об'єм: 21 л
- Вага: 2.27 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →