Рюкзак-кенгуру Womar Exclusive N6
Womar Exclusive N6 |
|
Порівняно недорога модель від польського виробника. Лінійка його виробів для дітей відповідає Європейським стандартам безпеки PN-EN 13209-2:2006. Тканини, які використовувалися в оббивці і деталях перенесення, сертифіковані за системою Őko-Tex Standard 100, що підтверджує їхня якість і безпеку. Максимальна вантажопідйомність рюкзака-кенгуру — до 13 кг, він підійде для малюків у віці від 4 до 18 місяців.
Дитина в цьому слінгу розташовується спереду. Його ручки залишаються вільними, а ніжки звисають вниз. Передбачено дві позиції — обличчям до мами і від неї. Перше положення новонародженим рекомендується, оскільки воно вважається оптимальним з психологічної точки зору. Відчуваючи максимальну близькість матері, малюк відчуває себе захищеним і спокійним. Рюкзак-кенгуру Womar Kangaroo має підголівник, який забезпечує правильне положення голівки малюка і не допускає її небажаних зсувів, які можуть призвести до проблем з хребтом.
Неконтрольовані нахили дитини запобіжить спеціальна система фіксації на спинці перенесення. Коли дитина стане трохи старше, його можна буде закріплювати в позиції особою від мами, що допоможе дитині в пізнанні навколишнього світу. Слінг надівається за допомогою H-подібних шлейок, довжина яких регулюється. 90% тканин, з яких виготовлені деталі перенесення, це бавовна — натуральний, приємний на дотик і дихаючий матеріал.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Womar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Womar.
Купити Womar Exclusive N6
Рюкзак переноска кенгуру Kangaroo №6 excluzive Original Womar Zaffiro пома | 891 грн. |
Рюкзак переноска кенгуру Kangaroo №6 excluzive Original Womar Zaffiro блак | 891 грн. |
Рюкзак переноска кенгуру Kangaroo №6 excluzive Original Womar Zaffiro хаки | 891 грн. |
Рюкзак переноска кенгуру Kangaroo №6 excluzive Original Womar Zaffiro беже | 891 грн. |
Рюкзак переноска кенгуру Kangaroo №6 standart Original Womar Zaffiro бирюз | 851 грн. |