Підгузки Pampers Premium Care 4 / 114 pcs
Фото 5 | Очікується у продажу 1 829 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 9 – 14; Упаковка (шт): 114; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Pampers Premium Care 4 / 114 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
использую для дневных прогулок.Не натирает,не мешает двигаться,для ночи не подходит (может мой лялик слишком много писает)не до конца впитывает влагу. Пользуюсь около 2х месяцев тк купили большую упаковку,а использую только на прогулку. тонкий,мягкий,у ребенка на него реакции нет. влажный внутри после 2х пописов. користуюся Pampers Premium Care 4 / 24 pcs місяць і більше |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Pampers Premium Care 4 / 114 pcs
Ціни на Pampers Premium Care 4 / 114 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 4 / 34 pcs | від 390 грн. | 15 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 4 / 52 pcs | від 760 грн. | 13 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 4 / 104 pcs | від 1 419 грн. | 6 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 4 / 168 pcs | від 2 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 4 / 174 pcs | від 2 099 грн. | 10 пропозицій |