Підгузки Pampers Premium Care 4 / 52 pcs
Фото 5 |
Pampers Premium Care 4 / 52 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pampers Premium Care 4 / 52 pcs
Усі ціни 13 →Підгузки PAMPERS Premium Care Maxi (7-14 кг) 52 шт (4015400278818) | 760 грн. |
Підгузки PAMPERS Premium Care Maxi (7-14 кг) 52 шт (4015400278818) | 760 грн. |
Підгузок Pampers Premium Care Maxi Розмір 4 (9-14 кг) 52 (4015400278818) | 1 070 грн. |
Підгузки Pampers Premium Care Maxi Розмір 4 (9-14 кг) 52 (4015400278818) 4 | 799 грн. |
Pampers Premium Care Size 4 одноразові підгузки 9-14 kg 52 кс | 775 грн. |
ще 8 пропозицій
использую для дневных прогулок.Не натирает,не мешает двигаться,для ночи не подходит (может мой лялик слишком много писает)не до конца впитывает влагу. Пользуюсь около 2х месяцев тк купили большую упаковку,а использую только на прогулку. тонкий,мягкий,у ребенка на него реакции нет. влажный внутри после 2х пописов. користуюся Pampers Premium Care 4 / 24 pcs місяць і більше |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Pampers Premium Care 4 / 52 pcs
Ціни на Pampers Premium Care 4 / 52 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 4 / 34 pcs | від 390 грн. | 14 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 4 / 52 pcs | від 760 грн. | 13 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 4 / 104 pcs | від 1 419 грн. | 6 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 4 / 168 pcs | від 2 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 4 / 174 pcs | від 2 099 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →