Підгузки Pampers Premium Care 5 / 88 pcs
Фото 5 |
Pampers Premium Care 5 / 88 pcs |
|
Підгузники належать до преміальної серії бренду Pampers і позиціонуються в якості висококласних одноразових гігієнічних виробів, що захищають ніжну шкіру дитини від подразнень та інших негативних явищ. Вони пропонуються у великій коробці на 88 штук: такий варіант фасування сприяє економії в перерахунку на одиницю. Підгузники Pampers Premium Care 5 / 88 pcs мають універсальну форму, відповідну і дівчаткам, і хлопчикам.
Купувати їх доцільно для малюків, чий вага знаходиться в діапазоні 11 – 25 кг. Абсорбент і вбирає прошарок сприяє рівномірному розподілу вологи, а продумана конструкція з високим поясом покликана виключити протікання. Ще однією особливістю таких виробу є індикатор вологи, що змінює колір у міру наповнення і підказує, що настав час для заміни. Крім традиційної форми (памперсів) батьків, яким потрібна ця ж лінійка і такий же розмірний ряд, може зацікавити варіація трусиків — Pants.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Купити Pampers Premium Care 5 / 88 pcs
Усі ціни 16 →Подгузники Pampers Premium Care Junior (11-25 кг) Мега 88шт (4015400541813 | 1 682 грн. |
Підгузки PAMPERS Premium Care Junior (11-18 кг) 88 шт (4015400541813) | 1 433 грн. |
Подгузник Pampers Premium Care Junior Размер 5 (11-16 кг), 88 шт (40154005 | 1 583 грн. |
Підгузники Pampers Premium Care розмір 5, 11-16кг, 88 шт (4015400541813) | 1 379 грн. |
Підгузки PAMPERS Premium Care Junior (11-18 кг) 88 шт (4015400541813) | 1 433 грн. |
Модификації Pampers Premium Care 5 / 88 pcs
Ціни на Pampers Premium Care 5 / 88 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 5 / 44 pcs | від 655 грн. | 2 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 5 / 88 pcs | від 1 379 грн. | 16 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 5 / 136 pcs | від 2 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 5 / 148 pcs | від 2 099 грн. | 12 пропозицій |