Підгузки Pampers Premium Care 5 / 17 pcs
Фото 5 | Товар застарів 196 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 11 – 16; Упаковка (шт): 17; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Pampers Premium Care 5 / 17 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pampers Premium Care 5 / 17 pcs
Ціни на Pampers Premium Care 5 / 17 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 5 / 44 pcs | від 810 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Premium Care 5 / 88 pcs | від 1 379 грн. | 10 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 5 / 136 pcs | від 2 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 5 / 148 pcs | від 2 099 грн. | 9 пропозицій |