Велошина Panaracer GravelKing SK 26x2.1
Товар застарів 2 003 грн. Призначення: гравійні; Діаметр ("): 26; Ширина: 2.1"; Стандарт ETRTO: 54-559; |
Panaracer GravelKing SK 26x2.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panaracer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panaracer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Panaracer GravelKing SK 26x2.1
Ціни на Panaracer GravelKing SK 26x2.1 |
---|---|---|---|---|
Panaracer GravelKing SK 650Bx48 | від 1 849 грн. | 8 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK 700x26C | від 1 665 грн. | 3 пропозиції | ||
Panaracer GravelKing SK 700x28C | від 1 707 грн. | 6 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK 700x32C | від 1 739 грн. | 6 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK 700x35C | від 1 644 грн. | 7 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK 700x38C | від 1 791 грн. | 7 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK 700x43C | від 1 810 грн. | 6 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK 700x50C | від 1 984 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо