Велошина Mitas Ocelot V85 Classic 24x2.1
від 468 грн. Купити! MITAS Покрышка 24x2.10 (54-507) Mitas Ocelot V85 black TIR-59-37Lisoped.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Mitas Ocelot V85 Classic 24x2.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas Ocelot V85 Classic 24x2.1
Ціни на Mitas Ocelot V85 Classic 24x2.1 |
---|---|---|---|---|
Mitas Ocelot V85 Classic 20x2.1 | від 410 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 24x2.1 | від 468 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 26x2.1 | від 495 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 27.5x2.1 | від 507 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 29x2.1 | від 527 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 29x2.35 | від 715 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →