Гриль-сковорідка Petromax GP35-T 35 см
![]() |
Petromax GP35-T 30 см35 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petromax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petromax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petromax GP35-T 35 см
Сковорода-гриль чавунна Petromax Grill Fire Skillet з довгою ручкою 30 см gp35-t | 3 630 грн. | ![]() |
| 3 739 грн. |
| 3 630 грн. |
| 3 739 грн. |
Модификації Petromax GP35-T
| Ціни на Petromax GP35-T |
|---|---|---|---|---|
| Petromax GP30-T 30 см | від 2 805 грн. | 4 пропозиції | ||
| Petromax GP35-T 35 см | від 3 630 грн. | 4 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →