Каструля Tefal Opti'Space G7371795
Фото 7 |
Tefal Opti'Space G7371795 |
|
Індикатор Thermo-Signal показує оптимальну температуру для приготування. 5 в 1 – за допомогою мультикаструлі можна варити, гасити, смажити продукти.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Opti'Space G7371795
Усі ціни 13 →TEFAL OPTI SPACE G7371795 | 1 238 грн. |
TEFAL OPTI SPACE G7371795 | 1 232 грн. |
Кастрюля TEFAL Opti Space, 2.5л (G7371795) | 1 499 грн. |
Мультикаструля Tefal Opti Space 5 в 1 G7371795 | 1 499 грн. |
Мультиструга Tefal Opti Space, 2.5л, нержавеющая сталь, бакелит g7371795 | 1 540 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →