Похідний ніж Petzl Spatha (S92)
Відео 3Фото 7 |
Petzl Spatha |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petzl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petzl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petzl Spatha
Ніж Petzl Spatha Чорний (1052-S92AN) | 1 880 грн. |
Ніж Petzl Spatha Жовтий (1052-S92AY) | 1 880 грн. |
Ніж Petzl Spatha Синій (1052-S92AB) | 1 880 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →