Похідний ніж Spyderco Byrd Cara Cara 2 FRN Combo
Відео 9Фото 12 |
Spyderco Byrd Cara Cara 2 FRN Combo |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Byrd Cara Cara 2 FRN Combo
Усі ціни 34 →Складной нож Spyderco Byrd Cara Cara 2 blue BY03PSBL2 | 1 866 грн. |
Spyderco Byrd Cara Cara 2 (BY03PSBL2) Blue | 1 870 грн. |
Карманный нож Spyderco Byrd Cara Cara 2 Half Serrated Blue (BY03PSBL2) | 1 870 грн. |
Ніж Spyderco Byrd Cara Cara 2 Serrator Blue (BY03PSBL2) | 1 940 грн. |
Нижний Spyderco Byrd Cara Cara 2 Serrator Blue (BY03PSBL2) BY03PSBL2 | 1 870 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →