Навушники
Pioneer SE-CL07
Pioneer SE-CL07 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer SE-CL07
Усі ціни 9 →Pioneer SE-CL07-P Pink | 249 грн. |
Pioneer Навушники SE-CL07 рожевий 000000521401 | 319 грн. |
Навушники Pioneer SE-CL07-P (Рожевий) (45991) | 299 грн. |
Вакуумні дротові Навушники Pioneer SE-CL07-P /Pink | 346 грн. |
Навушники Pioneer SE-CL07-P (Рожевий) | 514 грн. |
ще 4 пропозиції
2 1 6 10 |
користувався 2 роки і був дуже доволен.і в 1 прекрасний день вони зламалися (стали дуже тихо грати) зараз знову куплю такі ж гарні баси шнур при холоді кам'яніє носіть під зимовим одягом S i n g L: користуюся Pioneer SE-CL07 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
Додаткові функції і можливості навушників Pioneer SE-CL07:
- Максимальна вхідна потужність — 100 мВт
- Накладки різних розмірів, що дозволяють зменшити зовнішні шуми
РекомендуємоПорівняти в таблиці →