Мотошина Pirelli Scorpion Rally 110/80 -19 59R
Відео 20Фото 2 | Товар застарів 6 518 грн. Призначення: ендуро; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 110; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: R; |
Pirelli Scorpion Rally 110/80 -19 59R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Rally 110/80 -19 59R
Ціни на Pirelli Scorpion Rally 110/80 -19 59R |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Rally 90/90 -21 54R | від 5 161 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally 110/80 R19 59R | від 3 296 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Rally 120/70 -19 60T | від 3 810 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Rally 120/70 R19 60T | від 3 782 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally 120/70 R19 60V | від 8 355 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Rally 150/70 R17 69R | від 6 441 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally 150/70 R18 70R | від 7 302 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Rally 170/60 R17 72T | від 7 558 грн. | 3 пропозиції |