Мотошина Pirelli Scorpion MT 90 A/T 140/80 -18 70S
Товар застарів 3 323 грн. Призначення: ендуро; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: S; |
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 140/80 -18 70S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pirelli Scorpion MT 90 A/T 140/80 -18 70S
Ціни на Pirelli Scorpion MT 90 A/T 140/80 -18 70S |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 90/90 -21 54S | від 5 844 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 90/90 -21 54V | від 7 251 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 110/80 R18 58S | від 7 646 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 120/80 -18 62S | від 7 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 120/80 R18 62S | від 6 276 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 120/90 R17 64S | від 6 634 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 140/80 R18 70S | від 7 212 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 150/70 R18 70V | від 7 725 грн. | 3 пропозиції |
Схожі