Мотошина Pirelli Scorpion Trail 130/80 R17 65H
Відео 17Фото 3 | Товар застарів 3 891 грн. Призначення: adventure; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: H; |
Pirelli Scorpion Trail 130/80 R17 65H 90/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 90/90 B 21 " 54 S 57 V 100/90 B 19 " 57 H 100/90 B 19 " 110/80 R 19 " 57 S 59 V 120/70 R 17 " 57 W 120/70 R 17 " 120/90 B 17 " 58 V 64 S 120/90 R 17 " 64 S 130/80 B 17 " 65 P 130/80 B 17 " 65 S 130/80 R 17 " 65 H 130/80 R 17 " 140/80 R 17 " 65 S 57 V 150/70 R 17 " 69 V 150/70 R 18 " 70 V 160/60 R 17 " 69 W 180/55 R 17 " 73 V 180/55 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 57 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Trail 130/80 R17 65H
Ціни на Pirelli Scorpion Trail 130/80 R17 65H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Trail 90/90 -21 54V | від 8 174 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail 110/80 R19 59V | від 6 529 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail 120/70 R17 58W | від 3 305 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail 120/90 -17 64S | від 2 995 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail 140/80 R17 69V | від 9 185 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail 150/70 R17 69V | від 8 877 грн. | 1 пропозиція |