Пилосос
Polti Forzaspira Slim SR100 (PBEU0112)
Відео 3Фото 4 |
Polti Forzaspira Slim SR100 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polti Forzaspira Slim SR100
Усі ціни 9 →Вертикальний пилосос Polti Slim SR100 PBEU0112 | 8 533 грн. |
Пилосос Polti Forzaspira Slim Sr100 | 8 323 грн. |
Polti Forzaspira Slim SR100 | 11 316 грн. |
Polti Forzaspira Slim Sr100 | 8 526 грн. |
Вертикальный пылесос Polti Forzaspira Slim Sr100 | 8 529 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →