Роликові ковзани POWERSLIDE Phuzion Argon 100
Відео 3Фото 8 |
POWERSLIDE Phuzion Argon 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POWERSLIDE Phuzion Argon 100
Powerslide Phuzion Argon 100 Coral Czarny Różowy Biały | 10 560 грн. |
Powerslide Phuzion Argon 100 Coral Czarny Różowy Biały | 10 824 грн. |
Powerslide Phuzion Argon 100 Scarlet Czarny Biały Czerwony | 10 560 грн. |
Powerslide Phuzion Argon 100 Scarlet Czarny Biały Czerwony | 10 824 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →