Корм для кішок Pro Plan Adult Sterilised Renal Plus Turkey 7 kg
Фото 4 | Товар застарів 1 122 грн. Тип: сухий корм; Смак: індичка; Вага упаковки (кг): 7; Порода: короткошерсті; довгошерсті; Вік: Вік: від 12 місяців; молоді; дорослі; літні; Загальне призначення: дієтичний; стерилізованим; Спеціальне призначення: для шкіри та шерсті; від ожиріння; для нирок; |
Pro Plan Adult Sterilised Renal Plus Turkey 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pro Plan Adult Sterilised Renal Plus Turkey
Ціни на Pro Plan Adult Sterilised Renal Plus Turkey |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Adult Sterilised Renal Plus Turkey 400 g | від 156 грн. | 9 пропозицій | ||
Pro Plan Adult Sterilised Renal Plus Turkey 1.5 kg | від 530 грн. | 13 пропозицій | ||
Pro Plan Adult Sterilised Renal Plus Turkey 3 kg | від 905 грн. | 10 пропозицій | ||
Pro Plan Adult Sterilised Renal Plus Turkey 10 kg | від 2 698 грн. | 17 пропозицій | ||
Pro Plan Adult Sterilised Renal Plus Turkey 14 kg | від 3 705 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →