Корм для кішок Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken 1.5 kg
Відео 1Фото 5 |
Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken 1.5 kg |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Купити Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken 1.5 kg
Усі ціни 11 →Сухий корм для кошенят Purina Pro Plan Kitten <1 Healthy Start з куркою | 494 грн. |
Сухий корм Pro Plan Original Kitten з куркою 1.5 кг (7613036505178) | 647 грн. |
Сухой корм Pro Plan Original Kitten с курицей 1.5 кг (7613036505178) | 640 грн. |
Purina Pro Plan ORIGINAL Kitten. З куркою, для кошенят 1.5кг (761303650517 | 528 грн. |
Purina Pro Plan ORIGINAL Kitten. З куркою, для кошенят 1.5кг (761303650517 | 528 грн. |
Не тільки для кошенят
Purina Pro Plan, бренд швейцарської корпорації Nestle, пропонує Cat Junior Optistart Rich in Chicken («сухий повнораціонний корм з куркою з комплексом OPTISTART») як корм для кошенят вже з 3 – 4 тижня. Також розрахований на молодих котів, вагітних, годуючих і стерилізованих кішок.
Основні інгредієнти
Основа складу — курка, 20%. Інші джерела білка — сухий білок птиці, сушене яйце і молозиво. Також до складу включені вітаміни Е, А, С і D3, риб'ячий жир (омега-3 жирні кислоти), молозиво корови для імунітету і гарного росту домашнього улюбленця. Серед інших складових — рис, протеїни, вітаміни, мінерали. Загалом у складі корму 40% білка, що, враховуючи баланс кальцію і фосфору, дійсно сприяє здоровому росту кісток і м'язів.
Неоднозначні добавки
А ось кукурудзяний і пшеничний глютен у складі несуть сумнівну користь, оскільки можуть викликати у хвостатих алергію і загалом некорисні для них. Є консерванти у складі, що теж не радує.
Модификації Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken
Ціни на Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken 400 g | від 135 грн. | 10 пропозицій | ||
Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken 1.5 kg | від 494 грн. | 12 пропозицій | ||
Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken 10 kg | від 2 684 грн. | 15 пропозицій |