Тепловий насос Raymer RAY-13DS1-EVI 13 кВт
Очікується у продажу 140 400 грн. Джерело: повітря-вода; Призначення: опалення та ГВП; Комплектація: гідромодуль; зовнішній блок; Режим роботи: нагрівання та охолодження; Макс. теплова потужність: 13; Макс. потужність охолодження: 11.6; Потужність споживання (нагрів) (кВт): 3.2; Потужність споживання (охолодження): 3; Коефіцієнт EER: 3.64 |
Raymer RAY-13DS1-EVI 13 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Raymer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Raymer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Raymer RAY-13DS1-EVI
Ціни на Raymer RAY-13DS1-EVI |
---|---|---|---|---|
Raymer RAY-10DS1-EVI 10 кВт | від 132 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Raymer RAY-18DS1-EVI 18 кВт | від 179 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Raymer RAY-24DS1-EVI 24 кВт | від 218 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Raymer RAY-32DS1-EVI 32 кВт | від 249 600 грн. | 1 пропозиція |