Моторне мастило Repsol Elite Competicion 5W-40 208 л
Товар застарів 42 954 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 208; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-01; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски Opel, GM: GM-LL-B-025 |
Repsol Elite Competicion 5W-40 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Repsol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Repsol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Repsol Elite Competicion 5W-40
Ціни на Repsol Elite Competicion 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Repsol Elite Competicion 5W-40 1 л | від 362 грн. | 7 пропозицій | ||
Repsol Elite Competicion 5W-40 4 л | від 1 293 грн. | 10 пропозицій | ||
Repsol Elite Competicion 5W-40 5 л | від 1 260 грн. | 13 пропозицій | ||
Repsol Elite Competicion 5W-40 20 л | від 5 267 грн. | 11 пропозицій | ||
Repsol Elite Competicion 5W-40 60 л | від 15 378 грн. | 3 пропозиції |