Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest SU01 265/35 R22 102Y

Фото - Шини RoadX RXQuest SU01 265/35 R22 102Y
Фото 3
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest SU01 265/35 R22 102Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
265 мм
Профіль
35 %
Посадковий діаметр
22 "
Індекс навантаження
102
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest SU01 265/35 R22 102Y

RoadX RX Quest SU01 265/35 R22 102Y

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Позашляховик;Ширина - 265;Профіль - 35;Діаметр - 22;Індекс навантаження - 102;Індекс швидкості - Y;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 914 грн.

Roadx Roadx RXQuest SU01 265/35 ZR22 102Y XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
4 496 грн.

Roadx RXQuest SU01 (265/35R22 102Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 167 грн.

Літня шина RoadX RX Quest SU01 265/35 R22 102Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 209 грн.

Динаміка цін на RoadX RXQuest SU01 265/35 R22 102Y