Всесезонна шина RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V 215/60 R16 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V
Усі ціни 18 →Roadx RX Motion 4S 215/60 R16 99V XL | 2 398 грн. |
Roadx RXMOTION 4S 215/60 R16 99V (9022868257) | 3 970 грн. |
RoadX RX Motion 4S 215/60 R16 99V XL | 2 597 грн. |
Roadx RXMotion 4S (215/60R16 99V) | 2 329 грн. |
Roadx RXMotion 4S 215/60 R16 99V XL | 2 376 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V
Ціни на RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V | від 2 310 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →