Шабельна пила Ronix 8904
Фото 3 |
Ronix 8904 |
|
Модель 8904 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ronix 8904
Усі ціни 15 →Сабельная пила аккумуляторная Ronix 8904 20В, без батареи | 3 499 грн. |
Шабельна пила акумуляторна Ronix 8904 (1606071) (без аккум и зарядного) | 3 499 грн. |
Шабельна пила акумуляторна 20в, без батареї Ronix 8904 | 3 285 грн. |
Шабельна пила Ronix акумуляторна 20В (без АКБ та ЗП) (8904) | 3 612 грн. |
Шабельна пила акумуляторна 20В, без батареї 8904 | 3 499 грн. |
ще 10 пропозицій