Шабельна пила GTM RS18/150BL
GTM RS18/150BL |
|
Модель RS18/150BL поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM RS18/150BL
Усі ціни 13 →Акумуляторна шабельна пила GTM RS18/150BL безщіткова без АКБ і ЗП (RS18/15 | 4 398 грн. |
Сабельная пила Gtm RS18/150BL | 4 284 грн. |
Пила шабельна акумляторна GTM RS18/150BL 18В (без АКБ і ЗП) (2907) | 4 310 грн. |
Сабельная пила GTM RS18/150BL 18В, 0-3000х/мин (без АКБ и ЗУ) (RS18/150BL) | 4 398 грн. |
GTM RS18/150BL 18V (без АКБ та ЗП) (RS18/150BL) | 4 398 грн. |
ще 8 пропозицій