Епілятор ROZIA HB-6006
Фото 3 |
ROZIA HB-6006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ROZIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ROZIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROZIA HB-6006
Усі ціни 9 →Епілятор Rozia Hb 6006 4 В 1 | 699 грн. |
Багатофункціональний жіночий епілятор 4 в 1 насадки з пінцетами, бритвене, | 877 грн. |
Епілятор Rozia 4 В 1 багатофункціональний 4 насадки білий (33-4-Hb 6006) | 875 грн. |
Багатофункціональний епілятор акумуляторний 4в1 Rozia HB-6006 з подвійним | 720 грн. |
Епілятор депілятор жіночий електричний акумуляторний з 4 насадками для піл | 715 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →