Сумка Ryobi RSSMTB1 (5132005339)
Фото 13 |
Ryobi RSSMTB1 |
|
Об'єм сумки 33 л. пластикове дно
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RSSMTB1
Усі ціни 21 →RYOBI RSSMTB1 (5132005339) | 1 589 грн. |
Сумка для інструменту Ryobi RSSMTB1 (5132005339) | 1 589 грн. |
Ryobi Ryobi RSSMTB1 (5132005339) | 1 589 грн. |
Сумка для інструмента Ryobi RSSMTB1, 33 л. | 1 589 грн. |
Сумка для инструмента Ryobi rssmtb1, 33 л. 5132005339 | 1 543 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →