Мікрохвильова піч Samsung GE83M нержавіюча сталь
Фото 9 |
Samsung GE83M |
|
Мікрохвильова піч компанії Samsung вдало поєднує в собі доступну ціну, стильний дизайн, якісні матеріали та багатофункціональність. Це зручна у використанні модель, яка призначена не лише для підігріву, а й для приготування страв. Крім традиційного режиму мікрохвиль тут є вбудований гриль для запікання продуктів. Також серед доступних режимів і функцій — 6 рівнів потужності, Quick Defrost для рівномірного розморожування продуктів, ЕКО-режим, який скорочує споживання електроенергії на 40% в режимі очікування, та 6 автоматичних програм приготування.
Для керування Samsung GE83M використовує зручну панель з кнопками, зрозумілими позначеннями та LED дисплеєм, який веде відлік часу та відображає інформацію про налаштування. При необхідності панель можна заблокувати - ця функція особливо актуальна для сімей з дітьми. Мікрохвильова піч не надто габаритна — її об'єм становить 23 літри. Вона оснащена класичним поворотним столиком, який обертається під час роботи пристрою та забезпечує рівномірне нагрівання страви. Крім того, виробник додав систему TDS, яка передбачає наявність трьох джерел мікрохвильового випромінювання для рівномірного розподілу мікрохвиль. Також варто відзначити внутрішнє покриття камери. Це кераміка, доповнена шаром емалі, головними перевагами якої є стійкість до пошкоджень та корозії, легке очищення та тривалий термін служби.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung GE83M нержавіюча сталь
Усі ціни 23 →Мікрохвильова піч Samsung GE83M | 5 149 грн. |
Мікрохвильова піч із грилем Samsung GE83M | 4 899 грн. |
Мікрохвильова піч з грилем Samsung GE83M | 4 943 грн. |
Микроволновая печь Samsung GE83M | 5 305 грн. |
Мікрохвильова піч Samsung GE83M | 4 929 грн. |
Купили мікрохвильову піч Samsung мамі на подарунок. Ще розглядали Bosch, LG. Але так як у нас вдома Samsung, і користуємося вже не один рік, сумнівів не було. Зручна у використанні. Є вбудоване меню. Достатньо лише вибрати продукт чи страву, а потужність та час приготування виставляється на автоматі. Покупкою дуже задоволені ... Рекомендую! Еко режим, біокераміка, дизайн Немає користуюся Samsung GE83M кілька місяців |