Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AK чорний (MS23K3614AK/BW)
Фото 8 |
Samsung MS23K3614AK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung MS23K3614AK чорний
Усі ціни 33 →Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AK/BW | 4 699 грн. |
Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AK/UA | 4 799 грн. |
Samsung Samsung MS23K3614AK/UA | 4 799 грн. |
Мікрохвильовка Samsung MS23K3614AK/BW | 4 600 грн. |
SAMSUNG MS23K3614AK/BW | 4 435 грн. |
ще 20 пропозицій
0 2 0 5 |
Гріє. Погане керування. |
Дизайн Купили. Принесли. Розігріли тарілку супу 3,5 – 4 хвилини. І мікрохвильова піч так розігрілася зверху і праворуч, що рукою торкнуться було важко, градусів 60-70.
Це просто шок, стара LG взагалі була холодна. Можливо брак, магнетрон або ще чогось. Потрібно повертати за гарантією. Телефонував на гарячу лінію самсунг, так панночка мені відповіла, що це норм, нагрівання корпусу мікрохвильової печі БЕЗ ГРИЛЮ до 60-70 градусів, і навіть до 90 градусів, БЕЗ грилю, просто гріючи суп. Я в шоці від Samsung! користуюся Samsung MS23K3614AW менше місяця |
Дуже хороша мікрохвильова піч за свої гроші. Швидко, рівномірно гріє, легко миється, багато різних програм і рецептів) легко миється і симпотична на вигляд Дизайн, ціна Немає користуюся Samsung MS23K3614AW кілька місяців |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Модификації Samsung MS23K3614AK
Ціни на Samsung MS23K3614AK |
---|---|---|---|---|
Samsung MS23K3614AW білий | від 4 444 грн. | 14 пропозицій | ||
Samsung MS23K3614AS сріблястий | від 4 280 грн. | 24 пропозиції | ||
Samsung MS23K3614AK чорний | від 4 353 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Є годинки та ручка для відкриття що є плюсом.
Але справді довго гріє страви.
Але в цілому прибл. Головне що б гріла. Але трохи кращого чекав від неї.