Велошина Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1 (11601128)
Відео 1Фото 7 |
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1
Покришка 29x2.10 (54-622) Schwalbe Racing Ralph SnakeSkin Evolution Tle B | 2 620 грн. |
Покрышка 29x2.10 (54-622) Schwalbe Racing Ralph SnakeSkin Evolution Tle B/ | 2 620 грн. |
Schwalbe Покрышка 29x2.10 (54-622) Schwalbe RACING RALPH SnakeSkin Evoluti | 2 620 грн. |
Покришка 29x2.10 (54-622) Schwalbe RACING RALPH SnakeSkin Evolution TLE B/ | 2 620 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1
Ціни на Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1 | від 2 620 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.25 | від 2 620 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →