Велошина Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1
Фото 4 |
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1 |
|
Можливість установки також і на електровелосипеди, добре підходить для високих швидкостей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1
Покрышка 29x2.10 (54x622) Schwalbe MARATHON PLUS MTB SmartGuard B/B+RT HS4 | 2 300 грн. |
Schwalbe Покрышка Schwalbe Marathon Plus Tour 29x2.10 (54-622) 67TPI 1270g | 2 185 грн. |
Велопокришка Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard B/B+RT HS468 DC 29x2.10 | 2 300 грн. |
Schwalbe Покрышка 29x2.10 (54-622) Schwalbe MARATHON PLUS MTB S-Guard B/B+ | 2 300 грн. |
Модификації Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1
Ціни на Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.1 | від 2 168 грн. | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.25 | від 2 168 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1 | від 2 185 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.25 | від 2 300 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →