Велошина Schwalbe Rapid Rob K-Guard 27.5x2.1
Відео 5Фото 8 | Товар застарів 820 грн. Призначення: гірські (MTB); Діаметр ("): 27.5; Ширина: 2.1"; Стандарт ETRTO: 54-584; Навантаження (кг): 100; |
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 27.5x2.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Rapid Rob K-Guard 27.5x2.1
Ціни на Schwalbe Rapid Rob K-Guard 27.5x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 26x2.1 | від 705 грн. | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 26x2.25 | від 660 грн. | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 27.5x2.25 | від 740 грн. | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.1 | від 760 грн. | 5 пропозицій | ||
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.25 | від 760 грн. | 6 пропозицій |