Велошина Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.25
Відео 5Фото 8 |
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.25
Покришка 29x2.25 (57-622) Schwalbe Rapid Rob K-Guard B / B-SK HS425 Sbc (T | 760 грн. |
Покрышка 29x2.25 (57-622) Schwalbe Rapid Rob K-Guard B/B-SK HS425 Sbc (TIR | 760 грн. |
Schwalbe Покрышка 29x2.25 (57-622) Schwalbe RAPID ROB K-Guard B/B-SK HS425 | 760 грн. |
Велопокришка Schwalbe Rapid K-Guard B/B-SK HS425 SBC 29x2.25 (57x622) (TIR | 760 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.25
Ціни на Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.25 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 26x2.25 | від 1 058 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 27.5x2.25 | від 785 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.1 | від 760 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.25 | від 760 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →