Велошина Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1
Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1 27.5x2.1"29x2.1" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1
Покрышка 27.5" x 2.10" (54x584) MITAS (RUBENA) CHEETAH R15 черн. 5-1095174 | 515 грн. |
MITAS Покрышка 27.5x2.10 (54-584) Mitas CHEETAH R15 black TIR-71-59 | 507 грн. |
Покришка Rubena Cheetah 27,5x2,10 54-584 (1085-5-10951744) | 515 грн. |
MITAS Покрышка Rubena (Mitas) Cheetah 27,5x2,10 (54-584), черная 5-1095174 | 515 грн. |
Модификації Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1
Ціни на Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1 |
---|---|---|---|---|
Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1 | від 507 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas Cheetah R15 Classic 29x2.1 | від 527 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо