Мотошолом Scorpion EXO-R1 Air
Відео 15Фото 16 |
Scorpion EXO-R1 Air |
|
Kwikfit-можливість використовувати шолом з окулярами. Знімні нутрощі. Pinlock
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scorpion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scorpion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scorpion EXO-R1 Air
Scorpion Exo-R1 Air Mat Bk-Neon Red | 23 520 грн. |
Scorpion Exo-R1 Air Vatis Mat Bk-Wh | 23 520 грн. |
Scorpion Exo-R1 Air Replica Alvaro | 23 520 грн. |
Scorpion Exo-R1 Air Solid Pearl White Biały | 19 614 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →